Algas Kaasava Eelarve Hääletusvoor

Algas Järva valla kaasava eelarve hääletusvoor kuhu on esitatud ka Ambla SK algatatud projekt Multifunktsionaalse spordiväljaku rajamiseks Aravetele. Selleks, et tulevikus saaks Aravetel sportida tuleb sul vaid hääl anda meie ideele SIIN

Hääletamiseks pead olema vähemalt 16. aastane ja Järva valla elanik.

Hääletada saab kuni kolme erineva idee poolt.

Hääletamine algab 15.juunil ja lõpeb 21. juunil 2020.

Hääletada saad elektroonselt VOLIS keskkonnas (lingi leiad siit) perioodil 15.juuni kuni 21.juuni 2020.

Paberkandjal hääletamine toimub 15.juunist kuni 19.juunini ja selleks on kaks võimalust:

1. Lõika välja Järva Valla Lehest hääletussedel ja too see lähimasse Järva valla teeninduskeskusse/-punkti või lähimasse raamatukogusse Järva vallas.

2. Kui sul ei ole hääletussedelit, saad selle täita Järva valla teeninduskeskustest/-puntist või raamatukogus.

Lisainfo: Teele Kukk, 53267903, teele.kukk@jarva.ee

Ideest

Idee eesmärk on luua Aravete alevikku sportimiseks multifunktsionaalne spordiväljak. Täpsemalt asuks tulevane spordiväljak praeguse Aravete Keskkooli ja Aravete kultuurimaja juures olevate võrkpalliplatside vahelisel alal kergliiklustee ääres.

Spordiväljaku suurim osa on kunstmurukattega jalgpalliväljak koos korvpalliväljakuga, mille saab vajadusel ümber teha võrkpalli, tennise või saalihoki väljakuks. Talvel saab platsile luua uisuväljaku. Välimiste seinte külge kinnituvad varbseinad, lõuatõmbekangid ja vajadusel muud sportimiseks mõeldud vahendid.

Spordiväljak on mõeldud kasutamiseks kõigile kes soovivad väljakul sportida või treeninguid läbi viia. Kuna spordihalli suur jalgpallistaadion on kehvas seisus ja pidevalt märgade ilmadega mängimiskõlbmatu, siis saab väljakut kasutada ka kehalise kasvatuse tundide läbiviimiseks ja võistluste korraldamiseks.

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Scroll to Top