Ambla Spordiklubil teostus Aravete mänguväljakute projekt.

Kohaliku omaalgatuse  programm (KOP) on Eesti riigi regionaalprogramm, mille eesmärk on

kohaliku arengu ja kogukondade elujõulisuse tugevdamine kogukondliku initsiatiivi, koostöö ja identiteedi tugevdamise ning kohalike elanike teadmiste ja oskuste kasvu kaudu.

KOP programmi kaudu toetatakse kogukonna liikmete aktiivset osalemist kohalikus arengus ja ühiskonnas kaasarääkimisel, kogukonnapärandi säilitamist tulevaste põlvede jaoks ning kogukonnale oluliste teenuste arendamist.

MTÜ Ambla Spordiklubi esitas 2018. aastal kohaliku omaalgatuse programmi sügisvooru projekti

„Mängu- ja spordiväljakute projekteerimine Aravete kooli parki“ summas 2472 eurot, millest KOP-i rahastus oli 2000 eurot. Teise poole rahastusest tagas Ambla Spordiklubi summas 472 eurot. Projekti tegevusperioodiks oli 01.10.2018 kuni 01.04.2019.

Projekti eesmärgiks on, et Ambla Spordiklubil on valminud Aravete mängu- ja spordiväljakute (turnimis- ja võimlemis ala, multifunktsionaalne palli-mänguväljak ja skatepargi ala) rajamiseks vajalikud tehnilised projektid. Projekt on allalaetav SIIT

Aravete kooli parki on plaanis rajada mitme osaline mänguväljak, milleks on turnimis- võimlemisala, multifunktsionaalne palli-mänguväljak ja skate ala. Käesoleva projekti teostumisega saab kogukond endale avalikku kasutusse olulise terviseliikumise objektid. Aravete mänguväljakute projekteerimise käigus valminud projektid on edaspidise töö aluseks mänguväljakute ehituseks ja vastavate tegevuste kooskõlastamisteks. Antud projektiga jätkuvad tegevused hinnapakkumiste tehniliste tingimuste väljatöötamisega ja ehitustegevuste hinnapakkumiste küsimisega. Samuti vajalikud kooskõlastused ehitustegevuseks.

Siinkohal kuuluvad tänusõnad Järva Vallavalitsusele,  Järvamaa Arenduskeskusele, ja Järva Omavalitsus Liidulele mõistva suhtumise ja positiivsete otsuste ning abi eest!

MTÜ AMBLA SPORDIKLUBI

Juhatuse esimees

Reimo Kaasiku

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Scroll to Top